Strašidelné příběhy
Vyvolávání duchů
Březen 1, 2016
14

Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.2004 až do teď a nuda, ta to opravdu není…

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme sat***.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo “ S“ tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:“ Probudilas ho, je v něm! Chce tě!“ Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl “ ON“ . Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: “ 16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě“ Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: “ říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět“ , atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: “ Chce ti to dát, mám ti to předat“ tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co….pak, po nějaký době řekl: “ chce ti dát smrt!“ a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: “ Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!“ a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: “ Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy.“ přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!“ kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie – s hlavou kozla, sat***. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: “ chasay Satan“ , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát “ nedělej to“ , když se ho zeptala co nemá dělat, řekl “ prostě to nedělej“ , pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je “ oddej se Satanovi“ . Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou – všichni z intru – bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Sat***, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
– včera sem se dívala ne internetu na význam jmen – znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je D***, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla…

Zanech komentář

14 Komentáře do "Vyvolávání duchů"


Seřadit podle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejlépe hodnocený
Host
Niky
7 roků 3 měsíců před

hustý já se taky jmenuji Nikola tak mě to trochu zaskočilo

Host
Gabriela
6 roků 9 měsíců před

Bože mohu ti říct že tě lituju co sis vse prožila ale otázka co se stalo mezi tebou a satanem jsi pořád jeho spasou nebo už je to dobré ?

Host
eliška
6 roků 7 měsíců před

toje ale hruza :(

Host
Ivana
6 roků 6 měsíců před

mužete,prosím přestat s vyvolávaním duchu……..? vubec netušíte ,co činíte,jak je to nebezpačné…..lidé se modlí,je tady plno posedlých a věřím,že zvídavých lidí,je to nejen čarodějnictví….vyvolání duchové……lidé po smrti chtějí naprostý klid,to budete či chce každý jeden s nás……prosím….modlete se korunku k božímu milosrenství…je to modlitba…….a proste Pána Boha…..,že jste nevěděli/y a že už nechcete….jsou lidé nemocní mají poškozenou auru izdravý trpí schizofréniema…když dělá tyto rituály……..
Modlitbu Korunka k božímu milosrdenství….ruženec Ptce Pia k Nejsvětější Trojici a Panně Marii Matce Boží a Matce naší……….děkuji za pochopení

Host
Ivana
6 roků 6 měsíců před
Satan brání spáse……..Satan je zlo,lidé netuší co dělají příjde jim to zábavné……..poškozují se a jiné….Had je svudcem lásky,je Satan svudce,kdo hřeší,je již Satan,pak ovládá moudrost člověka….muže ho šíleně poškodit na duši ,duch i fyzicky…..s něho je Dábel…ten zneužívá spracvedlnost,dělá z lidi blázny ,ale duševně psychicky…ten zapírá spravednost,moc dostává Drak má v moci autoritu člověka nevěřícího a tak se muže rozvinout v Lucifera,jsou to mocnosti zla…..netušíte……….jsou lidí,kteří mají extrémní problémy…zdravotní a jiné……Satan a další mocnost zla posedávají lidi a také si mužou duši upsat Dáblovi duši pro peklo……….nemyslím si,že by někdo z Vás a jiní po smrti chtěli trpět……..proto prosím a… Číst více »
Host
Ivana
6 roků 6 měsíců před

NA INTERNETU DOHLEDÁTE……..KORUNKA K BOŽÍMU MILOSRDENSTVÍ………10 MINUT ZHRUBA…….,PŘEPOSLAT DALŠÍM LIDEM…..MODLITBY……POCHOPÍTE POZDĚJI ….DĚKUJI…….

Host
sss
6 roků 5 měsíců před

panebože… mezi pročítáním jsem musela asi 7x převrátit oči v sloup, jaká to je trapná historka.. „tak jsme si povídali se Satanem“.. jasně, takže sis našla bff z temné strany. A jako další ty komentáře jako „co se stalo mezi tebou a satanem, si pořád jeho spása?“.. Jak kdybych četla příběh a komentáře z Klubu 12 letých holek.
PS: na duchy věřím, ale toto je přehnaně trapné a vymyšlené bez nápadu

Host
verča
5 roků 9 měsíců před

hele kdo vlastně je ten satan

Host
Bobule
3 roků 3 měsíců před

nadpřirozena bytost neco jako dabel ale mocnejsí asi si to njadi na internetu

Host
Adéla
2 roků 9 měsíců před

Veru seš to ty? Chodíme spolu do třídy.

Host
anonymus
4 roků 10 měsíců před

plakát o velikosti A5

Host
Bobule
3 roků 3 měsíců před

tak to je husté!!!!!!!
taky bych to chtěla zažít!

ted si omne asi myslite že sem cvok co?!?

no já taková prostě jsem

Host
Adéla
2 roků 9 měsíců před

Ani ne. já bych to zažít nechtěla.

Host
Adéla
2 roků 9 měsíců před

Ale byl zbytečně dlouhý a přišlo mi to trapný a zbytečný a souhlasím s sss.

wpDiscuz