Strašidelné příběhy
Strašidelný stín
Březen 1, 2016
9

Mám panickou hrůzu z táborů. Dřív to ale takhle nebylo. Už od malička jsem každé léto jezdila na nějaké tábory a hrozně mě to bavilo. Dokázala jsem si rychle najít kámoše a užívat si léta. Minulé léto to mělo být stejné, jenže nebylo!

Po příjezdu se všichni ubytovali v chatkách, které stály uprostřed lesa na mýtině. V noci se mi začalo chtít na záchod. Bála jsem se jít sama, ale nechtělo se mi nikoho budit. Protože kadibudka byla pěkně daleko, zašla jsem za nejbližší křoví. Pomalu jsem rozepínala kalhoty od pyžama, když v tom jsem uviděla vedle sebe STÍN MALÉHO KLUKA, který se ke mě natahoval. Ohlížela jsem se všude kolem sebe, abych našla to dítě, ale nikdo tam nebyl, jen ten STÍN. Rychle jsem utíkala za vedoucím a vše mu řekla. Na to mi bylo řečeno že se mi něco zdálo a že si mám jít lehnout. Nezbývalo mi tedy nic jiného než jít spát.

Hned jak jsem se ráno vzbudila šla jsem nakouknout do toho křoví a nikde nic. Další večer vedoucí všechny svolal na poradu. Řekli nám, že musíme jet domů a ukázali nám novinový článek, kde se psalo že kousek od nás našli ZAVRAŽDĚNÉ DÍTĚ !! Domů jsme museli, protože policie ještě nechytila pachatele. Vzpomněla jsem si na ten stín a skoro jsem omdlela. Od té doby UŽ TÁBOR NECHCI NIKDY VIDĚT…!!!!

Zanech komentář

9 Komentáře do "Strašidelný stín"


Seřadit podle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejlépe hodnocený
Host
eliška
6 roků 7 měsíců před

to je ,y fakt líto :(

Host
Anonym
5 roků 10 měsíců před

Je to zkurvená lež! Já jsem tam byl. ale to dítě zabité… byla ona…. A jak to vím? To nemohu prozradit.

Host
milda
5 roků 10 měsíců před

notypičo máš pravdu jako ha jak je to možný že ta svině malá lže asi ji dám jakoby na socyjálku

Host
Bobule
3 roků 3 měsíců před

já jí teda věřím všech no je možné!!!

jo a ty Anonyme nezabil jsí náhodou ty?!?

Host
Adéla
2 roků 9 měsíců před

Souhlasím s tebou. Anonym jí zavraždil.

Host
Sofie
4 roků 2 měsíců před

Já jsem na tom táboře byla s mojí třídou a viděla jsem stín mladé holky tak sem běžela za vedoucím a řekla jsem mu to a on si nás všechny zavolal a museli jsme si sbalit věci a museli jsme jet pryč v 01:00 protože sem zavolala policii to je vše nazdar a jo plsssssss nenadávejte a tady jo

Host
tajňák
3 roků 11 měsíců před

toto bych nechtěla…asi bych se po

Host
Bobule
3 roků 3 měsíců před

je to hodně zajímave a já ti věřim

taky jsem hodnekrat videla jenom stín

Host
Anonim
2 roků 7 dnů před

Takše bojym se ale je to dobri prybeh

wpDiscuz