Strašidelné příběhy
Písnička
Březen 1, 2016
2

Možná mi tuto někdo neuvěří ale já vim že se mi to fakt stalo: Jednou ,když jsem byla doma sama tak jsem zrovna byla na compu a pouštěla si písničku ICQ tu ruskou. No a v půlce tej písně najednou spadla moje váza co jsem měla na poličce. Strašně jsem se lekla ale řekla jem si v poho už klid tu vázu jsem dostala od prababičky.

Pak naši přijeli z obchodu a mamce volal děda že prababička umřela. Hmm tak z toho jsem měla hrůzu a řekla jsem mamce o tej váze. Ona mi moc nevěřila ale přece jenom se trochu taky bála.

Potom jsem dostala k vízu novou MP3 a tak jsem si tam stáhla všechny písničky i ICQ. Právě jsme jeli jenom s mamčou na dovču autobusem. Celý zájezd byl v pohodě vše jsme si užívali, ale když jsme jeli cestou domů tak sem si tu písničku pustila a trošku vzpomínala na babičku na jednou ale se elý autobus nadzvedl z jedné strany tak sme se podívali co se stalo. Pod kolem ležela motorka a pod autobusem motorkář. Naštěstí nezemřel ale měl pohmožděná žebra a do krvava odřené stehno. Newím jestli je to prababičkou nabo písní ale tu písničku si už radši nepouštím. 

Zanech komentář

2 Komentáře do "Písnička"


Seřadit podle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejlépe hodnocený
Host
Kittien
5 roků 7 měsíců před

Omg!

Host
Bobule
3 roků 3 měsíců před

no tak to je huste taky jsem jednou poslouchala tu písnicku a deli se mi hodne divné veci az moc divne treba mi umrel krecek v ruce kdiz jsem to poslouchala nebo sem spadla z dvoupatrovky a taky sem to poslouchala takze nedoporucuju to poslouchat

wpDiscuz