Lichožrouti
Březen 1, 2016
0

 Také se ti občas stává, že nemůžeš najít druhou ponožku? Člověk má pak z každého páru pouze jednu, které k sobě vzájemně vůbec nepasují. Můžeš mít ale sebevětší pořádek a stále se ti budou liché ponožky ztrácet. Viníkem v tomto případě totiž není tvoje nepořádnost ale lichožrouti !

Tito lichžrouti jsou malí tvorečkové skrývající se ve všech domácnostech. Jsou velmi nenápadní a využijí každé příležitosti, aby mohli ukrást nehlídanou ponožku. Ať už ze země, z šuplíku nebo dokonce ze šnůry na prádlo. Dokážou si poradit za všech situací, neboť jsou velmi vynalézaví. Zásadně však berou pouze jednu ponožku z páru. Ponožky tvoří jejich hlavní chod a jedí je syrové. Nejvíc jim chutnají kvalitní ponožky z bavlny.

Jedinou šancí jak vyzrát nad lichožroutama je ta, když máte všechny ponožky stejné. Lichožrouti pak neví, které z nich tvoří pár a jsou bezradní 😉

Objevitelem lichožroutů je spisovatel Pavel Šrut, který je dokázal dokonale popsat v několika knihách. Pokud se o ně více zajímáš určitě si je přečti. 

Zanech komentář

Buď první kdo komentuje!


wpDiscuz