Strašidelné příběhy
Hra na schovávanou
Březen 1, 2016
4

 Jednou jsme jeli k tetě a byla tam děsná nuda. Vzala jsem však sebou i kámošku. Teta tam měla dlouhou temnou chodbu. Už se stmívalo a jak jsme se s kamarádkou Míšou fuer nudili, tak jsme se rozhodly, že si půjdem na tu chodbu hrát. Byla už tma a v chodbě svítil jen můj mobil. Měla jsem si zacpat uši, chvíli počkat a pak jí v té tmě najít. Už uběhlo asi 5min a furt se nic neozývalo, tak jsem otevřela oči a šla jsem ji hledat.

Najednou mi něco zezadu zaťukalo na záda, prudce jsem se otočila, ale nic tam nebylo. Šla jsem v chodbě dál, ale zase mě něco polechtalo na zádech, tak jsem zařvala „Míšo nech toho!!!“ otočila jsem se a rozsvítila mobil. Uviděla jsem nějaký obličej. Rukama jsem si zakryla oči a sedla jsem si ke zdi. Když jsem ruce dala pryč v místnosti se svítilo a Míša stála přede mnou a ptala se mně, co se mi stalo. Nic jsem ji ale neřekla.

Potom mi mamka nabídla jestli s Míšou nechci u tety přespat. Neměli jsme nic proti, a tak nás teta ubytovala v jednou ze svých pokojů. Nejprve jsme si povídaly, ale potom nás přemohla únava a obě jsme usnuly. V noci však někdo hodil kamínek do okna a mě to vzbudilo. Tak jsem vstala, ale Míša tam nebyla. Řekla jsem si že se šla asi napít. Podívala jsem se z okna a všude, kam dosvítily pouliční lampy byla mlha. Otočila jsem se a ve dveřích stála jakási osoba s dlouhým bílým závojem. Neměla ale nohy a ukazovala mi rukou ať jdu za ní.

Následovala jsem jí temnou chodbou a pak dveřmi, kterými se vychazí ven. Nazula jsem si bačkory a šla jsme po zahradě za ní. Pak ta osoba prošla i dveřma, které vedou na zadní dvorek a dál se rozprostírají už jen bažiny. Proto na ten dvorek nikdo moc nechodil. Nebyly tam ničí stopy a já jsem tam měla zakázáno chodit! Byla jsem tou osobou ale úplně oslněná a samozřejmě jsem za ní šla. Ani jsem nevnímala, že stojím ve vodě a že voda kolem mě stále stoupá. Až mi byla voda pod břicho a já se začala topit, tak jsem si uvědomila své nebezpečí, když v tom se ta osoba zasmála, sklonila hlavu a ponořila se do bažin. Cítila jsem zoufalství a nemohla jsem s těch bažin ven. Najednou mě někdo uchopil a vytáhl nahoru. Byla to Míša. Jak mě vyprošťovala, tak mi ale jedna bačkora uvízla v bahně a já už ji nestihla vytáhnout. Nechápala jsem proč se Míša nepotopila jako já, bylo to divné, ale za záchranu jsem jí moc poděkovala! Pak jsme se vrátily zpátky na pokoj, převlékly se a šly spát.

Ráno když jsem se vzbudila jsem o tom mluvila s Míšou, ale ona mi řekla že o ničem takovém neví a že celou noc spala. Odpoledne jsme si kopaly s míčem a Míša ho kopla za dveře, které vedou k bažině. Obě jsme se tam rozběhly a já v bažině uviděla plavat svou bačkoru…a když se Míša ohnula pro míč, tak jsem se tam ještě jednou podívala a z vody se vynořila ruka co bačkoru chytla a potopila se. Od té doby jsem k tetě nejela…


Zanech komentář

4 Komentáře do "Hra na schovávanou"


Seřadit podle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejlépe hodnocený
Host
eliška
2 roků 7 měsíců před

tíjo toje hrůza taky se my něco podobného stalo :(

Host
eliška
2 roků 7 měsíců před

tí jo něco podobného se my stalo :)

Host
Veeča
2 roků 4 měsíců před

OMG kdyby se mi mi něco takového stalo tak bych tak bych to asi nepřežila tohoto jsem se lekla nejvíííííc

Host
Vachovatara
10 měsíců 19 dnů před

Pekný príbeh a teta má deti?

wpDiscuz